سیستم کرلیان

 

آیا در مورد بدنهای نوری و تاثیر آنها در سلامتی فیزیکی و عاطفی خود اطلاع دارید؟و یا سیستم های بررسی و مشاهده آنها را  تجربه کرده اید؟

همه انسانها غیراز بدن فیزیکی ، دارای بدن های نوری و کالبدهای انرژیک هستند . وجود انسان مانند میوه ای است که هسته آن ،جسم فیزیکی و بافت آن ، هاله های نوری او می باشد .

 

هفت کالبد انرژیک شناخته شده است ؛ که دولایه از این هفت کالبد ، در بخش سلامتی و عاطفی انسان تاثیرگذار است این دولایه عبارتند از :

هاله اتریک ( جسمی ) و هاله اموشنال ( عاطفی ) که توسط دوربین کرلیان قابل ثبت و بررسی هستند .

از آنجا که تمامی مشکلات و امراض انسانها ابتدا درهاله اموشنال ( عاطفی ) ایجاد می گردد ، ثبت هاله عاطفی و شناخت پتانسیل ابتلا به بیماری های آینده را برای ما فراهم آورده ، و همچنین مشکلات فعلی « علایم جسمانی فعلی » در هاله اتریک ( جسمی ) قابل رویت می باشد .

وجود نظم میدان هاله، نشانه سلامتی در آن است بنابراین بهم ریختگی و عدم تعادل توزیع انرژی حاکی از بروز اختلال و شروع علائم در فرد می باشد.

 

 


همانطور که بدن جسمی ما دارای عضو حیاتی بوده ، بدن های نوری ما نیز دارای ارگان های حیاتی هستند که به دو دسته تقسیم می شوند :

1- چاکراها

2- مردین ها

1- چاکراها :

اصلی ترین مراکز انرژی بدن است که بدن های نوری  را پاک نموده و انرژی را به ارگان های مربوطه انتقال می دهد . این مراکز در دید روشن بینانه  به شکل چرخ هستند و در زبان سانسکریت بنام چاکرا ( چرخ) اسم گذاری شده است .

هفت چاکرای اصلی که روی ستون فقرات واقع هستند ، توسط  دوربین کرلیان ثبت می گردند و سطح سلامتی آنها تعیین می گردد .

2- مردین « کانا ل های انرژی »

همانند عروق فیزیکی بوده و نقش نقل و انتقال انرژی  را بر عهده دارند ، این کانال ها در رساندن  انرژی از چاکراها به ارگانهای داخلی بدن نقش مهمی دارند . مردین یا کانال های انرژی ، کلیه اعضای داخلی بدن ، قابل بررسی ، مقایسه و ثبت می باشند . از دیگر مراکز قابل ثبت و بررسی توسط دوربین کرلیان :

سطح استرس ( ضریب فعالیت و انرژی ذهنی )

انرژی های دوسمت بدن ( مقایسه انرژی های دو سمت بدن بر حسب سن و جنس )

میزان عملکرد ارگان ها و سلولهای بدن  در مقایسه با سن .

 

علاوه بر برسی سطح سلامتی و یا عدم تعادل می توان به درمان نیز پرداخت .این یک دریچه متفاوت جهت بررسی کل بدن بصورت فیزیکی ،عاطفی و روانی بطور هم زمان است که دیدمان را نسبت به بدن تغییر میدهد همینطور می توان به راحتی علائمی که هنوز بروز نکرده اند را پیشگیری کرد.

/ 0 نظر / 93 بازدید